Сервіс VELUX

servis_velux_lviv

servis_centr_velux

Бренд VELUX  в Україні надає сервісні послуги через сертифікованого партнера, а саме через компанію «Ю.В.К». Кожен наш працівник здобув свій досвід у практичній роботі з продукцією VELUX. Також ми консультуємо клієнтів з приводу вибору, розміщення та монтажу продукції VELUX. Однією з наших послуг є експертна оцінка дотримання технології при встановленні мансардових вікон, гарантійне обслуговування та ремонт по договіру з виробником.

Наші послуги

remplacer double vitrage veluxГарантійне обслуговування виробів VELUX

У разі виникнення гарантійного випадку, ви можете звернутись до нашої компанії з приводу необхідного ремонту. Щоб це зробити, заповніть заявку на гарантійне обслуговування та надішліть її на нашу електронну адресу uvkbyd@gmail.com. Остаточний вердикт, чи є Ваш випадок гарантійним, приймає VELUX Україна.

Детальніше з нашими умовами, Ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії VELUX.

http:.Гарантія VELUX

service33-min

Ремонт та обслуговування вікон і аксесуарів після закінчення гарантійного терміну

Якщо у Вас виникла потреба у обслуговуванні або ремонті після того як скінчився гарантійний термін, рекомендуємо звернутись у нашу компанію. Наші фахівці зможуть надати усю необхідну допомогу. Вони зроблять заміну склопакетів, обновлять старі ущільнювачі, встановлять додатковий контур ущільнювання та замінять старі, пошкоджені елементи новими.

101580-01_w280101762-01-XXL_w380

Для того щоб Ваша мансарда довгі роки дарувала позитивні емоції усій сім’ї, необхідно дослухатись до ряду порад на етапі проектування. Найголовніше – це забезпечити оптимальне освітлення для усієї конструкції мансардових вікон. Компанія VELUX випускаю лінійку різноманітних продуктів для правильного та якісного встановлення своїх виробів. При їх використанні, автоматично збільшується гарантійний період.

velux-gll-1055-stoglangis

Додаткова продукція та сонцезахисні аксесуари

Дуже важливою темою у мансардному приміщенні є регулювання температури повітря та освітлення. Щоб Вам із цим допомогти, бренд VELUX почав випускати спеціальні сонцезахисні атрибути. Також, серед усього брендового модельного ряду, необхідно відмітить пластиковий відкос та сітку від москітів. Компанія «Ю.В.К.» надає своїм клієнтам повні консультації, стосовно оптимальної комплектації для Вашої мансарди.

clip_image002_0197

Встановлення та налаштування електричних компонентів

VELUX виготовляє багато пристроїв для автоматизації вікон у мансарді. Це приносить додатковий комфорт та багато переваг в користуванні. Безпосередньо наша фірма зможе проконсультувати Вас та порадити саме ту електричну продукцію, яка задовольнить усі Ваші потреби.

Контроль монтажу вікон у мансарді

Якісно проведені монтажні роботи – це залог довгої та правильної служби виробів VELUX. У нас надається послуга технічного нагляду за Вашими працівниками. Це необхідно як при встановленні звичайних вікон, так і при роботі з спарками нестандартних конструкцій, не передбаченими нижніми елементами, терасами або балконами.

zct_200velux  113215 01_940x940

Радимо оцінити

IKO

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця IKO є матеріалом для покрівлі на базі бітуму, скловолокна в поєднанні з органічними смолами і гранул натурального каменю...
KATEPAL

Бітумна черепиця

Головним виробником покрівельного матеріалу з еластичного бітуму в Фінляндії є компанія KATEPAL OY. Компанія організована і діє з 1949 року...
MARLEY

Водосточні системи ПВХ

Marley є системою ринв для водостоку. Ринви відмінно відводять дощову або талу воду, тим самим гарантуючи міцний захист для будівлі...